Paweł „dycha” Dycha wskoczy jeszcze raz do podstawowej piątki Sprout. Nasz rodak wystąpi z niemiecką formacją w ramach finałów ESL Meisterschaft, ponieważ nie może ona przystąpić do rywalizacji z nowymi nabytkami.

Wydawało się, że Paweł „dycha” Dycha nie wstanie już z ławki rezerwowej, aby ponownie wystąpić w głównym składzie Sprout, a tu proszę – niespodzianka! Polski rifler zagra w niedzielę z gronem Niclasa „enkay J” Krumhorna podczas finałów ESL Meisterschaft, w których w półfinale podejmie odświeżone ALTERNATE aTTaX z doświadczonym Kevinem „kRYSTAL” Amendem na czele. Widowisko wystartuje planowo o 16:00, a oglądać je będzie można pod tym adresem.

Oczywiście warto od razu podkreślić, że zaistniała sytuacja nie wynika z tego, że obecny pracodawca Pawła zmienił zdanie i uznał, że jednak woli mieć międzynarodową dywizję. Sprout, które w ostatnim czasie zatrudniło Fritza „slaxz” Dietricha i Marko „kressy” Đorđevića zostaje przy prowadzeniu w pełni niemieckiej ekipy, ale akurat do podanych wcześniej zmagań nie może przystąpić z nowymi nabytkami. Musi więc skorzystać z pomocy dychy i Abdulkhalika „degster” Gasanova, który aktualnie przebywa na rezerwie w Espadzie.

Jeżeli Dycha i spółka wygrają z ALTERNATE, to w finale tego samego dnia podejmą faworyta do zwycięstwa całych zawodów – BIG Clan lub Rhein Neckar.