Wczorajsze zmagania w 37. sezonie ESEA Premier nie poszły po myśli Wisły All iN! Games Kraków i Izako Boars. AGO natomiast dobrze odnalazło się na serwerze i zgarnęło zwycięstwo.

Miniony wieczór był pełen emocji związanych z potyczkami naszych rodaków w ESEA Premier S37. O godzinie 19:00 do akcji wkroczyli reprezentanci Wisły All iN! Games Kraków, x-kom AGO Izako Boars. Dla tych ostatnich to była kolejna szansa na pierwszą wygraną w lidze. Niestety nie udało się do niej doprowadzić – Dziki przegrały 0:2 z Endpoint. Śladem podopiecznych Bartosza „Hyper” Wolnego poszła Biała Gwiazda, która po trzech mapach uznała wyższość forZe.

Inaczej potoczył się za to los x-kom AGO. Jastrzębie zmierzyły się z Sangal, które pokonały, choć do osiągnięcia triumfu nad rywalem potrzebowały pełnej serii BO3. Swoją drogą – formacja Michała „snatchie” Rudzkiego jako jedyna aktualnie posiada pozytywny bilans we wspomnianych rozgrywkach – 4/2. Poniżej przedstawiamy sytuację pozostałych ekip z Polski w fazie grupowej.

  • Poland Wisła All iN! Games Kraków – grupa A, bilans 2/3
  • Poland Anonymo Esports – grupa B, bilans 1/3
  • Poland Izako Boars – grupa B, bilans 0/5