Anonymo Esports może być z siebie zadowolone. Zwyciężyło dziś bowiem dwa spotkania z rzędu, po których przeszło do następnej fazy Spring Sweet Spring 3 Regionals, która będzie rozgrywana w systemie szwajcarskim.

Wydarzenie Spring Sweet Spring 3 Regionals rozpoczęło się od rywalizacji w grupach. Do polskiego koszyku trafili zawodnicy Anonymo EsportsWisły All iN! Games KrakówHonoris MAD DOG'S PACT. Podopieczni Vincenta „VinS” Jozefiaka nie nacieszyli się jednak udziałem w turnieju zbyt długo, ponieważ odnotowali dwie porażki – przeciwko formacji Grzegorza „szpero” Dziamałka oraz drużynie Wiktora „TaZ” Wojtasa. Tym samym odpadli ze zmagań już po pierwszym dniu.

Najlepsze spośród ekip z naszego kraju okazało się Anonymo. Grono Janusza „Snax” Pogorzelskiego najpierw triumfowało 2:0 nad HNRS, a następnie pokonało po trzech mapach Białą Gwiazdę. Zgarnęło zatem przepustkę do kolejnej części zawodów, w której powalczą z innymi uczestnikami w systemie szwajcarskim o awans do głównego etapu.

Wisła All iN! Games Kraków Honoris to natomiast zespoły, które jeszcze raz wejdą na serwer w ramach grupowych potyczek. W piątek o godzinie 15:00 zmierzą się ze sobą w decydującym meczu, który rozstrzygnie, kto przechodzi dalej, a kto żegna się z SSS 3 Regionals.