To był dobry dzień dla naszych rodaków na międzynarodowej scenie CS:GO. Zarówno reprezentanci Izako Boars, jak i Honoris zwyciężyli swoje spotkania w Snow Sweet Snow 1 – Regionals!

Emocje towarzyszyły nam od samego rana. O godzinie 09:00 Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka wkroczyli do akcji. W pierwszej rundzie systemu szwajcarskiego zmierzyli się z rosyjskim SG.pro. Najpierw podjęli ich na wybranym przez siebie Mirage'u, który był niesamowicie wyrównany. Ostatecznie na szczęście Polakom udało się triumfować nad enemy – 16:4. Po kilku minutach przerwy wrócili na serwer, aby pojedynkować się na Vertigo. Druga lokacja była dla nich zdecydowanie łatwiejsza, co tylko potwierdza rezultat, którym zamknęli mecz – 16:4.

Następnie byliśmy świadkami potyczki z udziałem Dzików. Podopieczni Bartosza „Hyper” Wolnego również zagrali przeciwko drużynie z Rosji – Trident. Ponownie widowisko rozpoczęło się od Traina, na którym zwycięstwo osiągnęło iBoars – 16:11. Później doszło do rywalizacji na Duście2, który zakończył się tym samym wynikiem. Oznaczało to wygraną Izako Boars – 2:0 w całym starciu BO3.

Oba polskie akcenty występujące w Snow Sweet Snow 1 – Regionals mogły być po dzisiejszym dniu zadowolone. Spełniły bowiem cel zapewniając sobie bilans 1/0. Teraz czekają na kolejnych przeciwników, którzy staną im na drodze. Poznamy ich pewnie późniejszym wieczorem.