Przygoda Issy „ISSAA” Murada z tureckim super teamem nie potrwała zbyt długo. Eternal Fire ogłosiło dziś rozstanie ze wspomnianym zawodnikiem.

Kiedy na światło dzienne wyszła informacja o powstaniu tureckiego super teamu, większość społeczności była podekscytowana tym projektem. Na papierze bowiem faktycznie w drużynie znalazły się rozpoznawalne twarze, które pokazywały w przeszłości, co potrafią na serwerze. Jak jednak wiadomo – nie zawsze tego typu inicjatywy w pełni wychodzą. Czasem pojawiają się problemy i takie pojawiły się właśnie w Eternal Fire, które dziś pożegnało się z jednym z graczy.

Poza pokładem wylądował Issa „ISSAA” Murada, który jak przekazano w oświadczeniu nie mógł przystosować się do Turcji i postanowił wrócić do swojego kraju. Zawodnik za pomocą Twittera podziękował za wszystko ekipie, z którą działał i jednocześnie napisał, że na razie nie wie, co będzie dalej. Mając natomiast w CV taką formację, jak OG, nie powinien mieć problemu ze znalezieniem gdzieś dla siebie miejsca.

Eternal Fire rozgrywało dziś spotkanie w Pinnacle Fall Series 2 mając w dywizji Sabita „mirbit” Çoktaşara. Być może to właśnie on zastąpi ISSEE i co najważniejsze przejmie w gronie rolę prowadzącego, którą do tej pory pełniła największa gwiazda zespołu – Ismailcan „⁠XANTARES⁠” Dörtkardeş. Trzeba czekać na konkrety, które pewnie nadejdą na dniach.

Skład EF obecnie prezentuje się tak:

  • Turkey Ismailcan „⁠XANTARES⁠” Dörtkardeş
  • Turkey Ömer „⁠imoRR⁠” Karataş
  • Turkey Özgür „⁠woxic⁠” Eker
  • Turkey Buğra „⁠Calyx⁠” Arkın
  • Turkey Timur „⁠bishop⁠” Şengül – trener