Po dzisiejszych spotkaniach z udziałem naszych rodaków w Snow Sweet Snow 3 mamy same powody do radości. Zarówno reprezentanci Wisły All iN! Games Kraków, jak i Anonymo Esports pokonali bowiem rywali!

  • Poland Wisła All iN! Games Kraków 2:0 Russian Federation Trident

Widowisko rozpoczęło się od wybranego przez Polaków Traina. W połowie numer jeden podopieczni Mariusza „loord” Cybulskiego przystąpili do ataku, który przyniósł im łącznie siedem punktów. Następnie przenieśli się do CT, w którym włączyli wyższy bieg. Kompletnie zdominowali przeciwnika, co tylko potwierdza końcowy rezultat – 16:8. Ekipa z Rosji nie była w stanie nawet raz zaskoczyć w ofensywie.

Po kilku minutach przerwy obie formacje wróciły na serwer, aby zmierzyć się na Inferno. Tym razem zespół z Polski przejął inicjatywę od pierwszych rund. Po 15. starciach, które rozegrał w defensywie cieszył się z prowadzenia – 11:4. Później z łatwością dopiął swego triumfując nad rywalem 16:7.

  • Poland Anonymo Esports 2:1 Sweden Young Ninjas

Grono Adriana „IMD” Piepera miało zdecydowanie dłuższy mecz, ponieważ młode Ninje postawiły im spory opór. Najpierw doszło do zmagań na Trainie. Zarówno jedni, jak i drudzy szli na nim łeb w łeb, lecz ostatecznie minimalnie lepsze okazało się Anonymo – 16:13.

Odpowiedź od YN na Overpassie była dość bolesna. Szwedzi po stronie terrorystów wypracowali sobie solidny wynik – 9:6, a gdy zajęli się bronieniem BS-ów – znacznie odskoczyli naszym rodakom. Zakończyli zatem pojedynek zwyciężając 16:7.

Do wyłonienia wygranego w tej serii BO3 potrzebne było więc Inferno. Na nim otrzymaliśmy praktycznie powtórkę z Traina, czyli zacięte zawody. Na szczęście znowu po wyrównanej potyczce górą było Anonymo Esports – 16:13.

W efekcie po dzisiejszych spotkaniach Anonymo oraz Wisła All iN! Games Kraków mają ten sam bilans – 1/1.