Przed nami polsko-polski finał Esport Tour Series. O miano najlepszej drużyny na turnieju powalczą reprezentanci Illuminar oraz PACT.

W Esport Tour Series 1 wystartowało aż pięć polskich drużyn. Cztery z nich awansowały do fazy play-off, gdzie swój pojedynek przegrało jedynie x-kom AGO, lecz niebezpośrednio na serwerze. Jastrzębie zdecydowały się oddać swój ćwierćfinałowy pojedynek z BLUEjAYS walkowerem. Pozostałe drużyny znad Wisły – HONORIS, Illuminar oraz PACT przebrnęły natomiast do półfinału bez większych problemów.

W półfinale PACT poskromiło BLUEjAYS, zaś Illuminar w świetnym stylu ograło HONORIS. Polsko-polski finał stał więc się faktem. Wiemy już, że z pewnością triumfatorem pierwszej edycji Esport Tour Series będzie zespół z naszej rodzimej sceny, pozostaje jedynie zagadnienie, który. Na to pytanie odpowiedź poznamy już dziś.

Wielki finał Esport Tour Series 1 pomiędzy PACT a Illuminar zaplanowany jest na godzinę 15:00. Zwycięzca tego pojedynku wzbogaci się o nieco ponad trzy tysiące dolarów. Zawodników HONORIS czeka natomiast mecz z BLUEjAYS o trzecie miejsce, jego data na ten moment nie jest jednak znana.

15:00 – Poland PACT vs Illuminar Poland – wielki finał Esport Tour