Zespół Filipa „NEO” Kubskiego zwyciężył dziś dwa starcia podczas Kinguin Legends. Tym samym ma już trzy wygrane pojedynki na koncie w ramach pierwszego etapu turnieju.

Wczoraj rozpoczęły się zmagania dedykowane weteranom Counter Strike'a – Kinguin Legends. Filip „NEO” Kubski razem z międzynarodową ekipą, której jest kapitanem pokonał na start grono Emila „HeatoN” Christensena, choć nie był to łatwy mecz. Zakończył się dopiero w ostatniej rundzie – 16:14.

Dziś NEO i spółka poszli za ciosem. Rywalizację z ukraińską formacją złożoną przez byłego zawodnika Natus Vincere – Ioanna „Edward” Sukharieva zamknęli pewnym rezultatem 16:11. Następnie poradzili sobie także w potyczce ze składem Kenny'ego „kennyS” Schruba zwyciężając 16:14.

Zarówno w jednym, jak i drugim dzisiejszym spotkaniu na czele tabeli zameldowali się Polacy. Najpierw znakomitą indywidualną dyspozycję zaprezentował Filip „tudsoN” Tudev, który zaliczył statystyki 27/19, a później pod kątem fragowania błyszczał Filip „NEO” Kubski – 30/19.

Jutro drużyna Filipa ponownie pojawi się na serwerze, aby zwieńczyć pierwszą część zawodów.

  • 15:45 Sweden Team NEO vs. Poland Team pashaBiceps
  • 17:00 Sweden Team NEO vs. Poland Team Maikelele