Wczorajszy występ polskich zawodników możemy uznać za udany. Zarówno ekipa Piotra Skowyrskiego, jak i TUDSON w reprezentacji Wielkiej Brytanii wygrali inauguracyjne spotkania.

Polska reprezentacja zmierzyła się wczoraj z ekipą ze Szwecji pod wodzą Markusa „pronaxa” Wallstena. Mimo początkowych problemów i prowadzenia 5:2 wypracowanego przez gospodarzy turnieju, izak i spóła zdołali nadrobić straty i ostatecznie wygrać spotkanie. Dzięki temu tryumfowi Team IzakOOO ma szansę awansować bezpośrednio do półfinału. Aby tego dokonać muszą dziś pokonać Francuzów, którzy wczoraj rozgromili skład zza oceanu.

W grupie A również mamy swój polski akcent. Filip „TUDSON” Tudev wspomaga brytyjski skład, który wczoraj bez większych problemów rozprawił się z australijskim zespołem SUPNJa. Dziś o awans zawalczą z ukraińsko-rosyjskim składem.

Dziś przed nami kolejny dzień zmagań. Rozpoczną się one już o godzinie 13:00 od pojedynków przegranych wczoraj ekip. Następnie zmierzą się wygrani w celu wyłonienia pierwszych finalistów oraz drużyn, które powalczą jeszcze w pojedynkach decydujących. Oto jak prezentuje się harmonogram na dziś:

  • 13:00 – Germany Team nooky vs. Australia Team SPUNJ (BO3)
  • 13:00 – Sweden Team pronax vs. United States Team fl0m (BO3)
  • 16:30 – United Kingdom Team HenryG vs. Russian Federation Team ceh9 (BO1)
  • 18:00 –Poland Team IzakOOO vs. France Team HOUNGOUNGAGNE (BO1)
  • 19:30 – mecz decydujący grupy A (BO3)
  • 23:00 – mecz decydujący grupy B (BO3)

Mecz można oglądać z angielskim komentarzem na kanale ASUS ROG lub z perspektywy Piotra Skowyrskiego u niego na streamie.