HONORIS i M1 EDEN zainaugurują drugą kolejkę Dywizji Mistrzowskiej PLE. Dziś czeka nas także spotkanie AGO kontra PACT oraz Izako Boars z Team ESCA Gaming.

HONORIS w pierwszej kolejce sensacyjnie pokonało AGO po świetnym trzymapowym pojedynku. Dziś przyjdzie im się zmierzyć z dużo łatwiejszym rywalem, który mimo wszystko potrafił sprawiać już problemy mocniejszym ekipom od siebie. M1 EDEN w ESL Mistrzostwach Polski potrafiło urwać punkty Anonymo, dlaczego więc i w Polskiej Lidze Esportowej zespół REVA nie mógłby się pokusić o sprawienie niespodzianki.

Następnie będzie nam dane obejrzeć spotkanie PACT z AGO. W tym pojedynku rywal także jest widoczny gołym okiem. Zespół lunAtica praktycznie od samego startu nowego sezonu wygląda bardzo słabo, poza kilkoma małymi przebłyskami. Podopieczni PADRE stracili szanse na awans do ESEA Premier, a w ESLMP ich sytuacja także wygląda nieciekawie.

Dzień zakończymy starciem Izako Boars z Team ESCA Gaming. Dla Dzików wcale nie musi to być łatwe spotkanie tak, jak pozornie może się to wydawać. Ekipa darko zajmuje obecnie drugie miejsce w ESL Mistrzostwach Polski, a wciąż ma zaległy mecz do rozegrania.

  • 13:00 – HONORIS vs M1 EDEN
  • 16:00 – PACT vs x-kom AGO
  • 19:00 – Izako Boars vs Team ESCA Gaming