Pierwszy dzień DreamHacka Open November zdecydowanie należał do udanych dla Polaków. MAD Lions prowadzone przez kubena pokonało MOUZ natomiast ENCE forZe.

Przed startem DreamHacka Open November MAD Lions było jedną wielką niewiadomą. Przed Majorem Lwy potrafiły zaskakiwać silniejszych od siebie rywali i wyglądały naprawdę dobrze, jednak ostatnio uległy 107. drużynie w rankingu HLTV – OFFSET.

MAD Lions szybko udowodniło, że ta kompromitująca porażka była jedynie wypadkiem przy pracy. Dziś podopieczni kubena ponownie zaskoczyli i pokonali 2 do 1 MOUZ, które do turnieju przystąpiło z chrisJem. Holender zastąpił w składzie Myszek Bymasa, który obecnie zmaga  się z chorobą.

Swoich kibiców nie rozczarowało również ENCE. Zespół z Dychą i Hadesem w składzie DreamHacka Open November także rozpoczyna od zwycięstwa. Zawodnicy fińskiej organizacji pokonali dziś 2 do 0 rosyjskie forZe.

Obecnie ENCE wciąż czeka na swojego kolejnego rywala. Zespołowi Dychy przyjdzie się zmierzyć ze Spirit bądź fnatic. Rozpracowywać kolejnych przeciwników może natomiast kuben. Jego podopieczni już jutro zagrają z BIG, które dziś pokonało GamerLegion. Zwycięzca tego pojedynku zagwarantuje sobie awans do play-offów turnieju.

Wyniki spotkań:

European Union MAD Lions 2:1 MOUZ European Union

European Union ENCE 2:0 forZe Russian Federation