William „draken” Sundin po kilkunastu dniach nieobecności na meczach dołącza do drużyny. Nowym przystankiem w karierze Szweda będzie bonk.

bonk powoli kompletuje drużynę.  Czwartym graczem budowanej ekipy został draken – były zawodnik CS:GO. Szwed zmieniając gry, zdecydował się na odważny ruch, bowiem w produkcji Valve miał już ugruntowaną pozycję na rynku. W Valorancie póki co Szwed nie może powiedzieć tego samego – od kilku miesięcy nie mógł znaleźć dla siebie miejsca. Zmieniło się to dziś, kiedy 24-latek oficjalnie dołączył do bonk.

Szwedzi tym samym wracają do jednolitego narodowościowo składu. Niekompletna drużyna ma mimo wszystko bardzo mocną pozycję na kontynencie – w europejskim rankingu zajmuje 3. miejsce. Mimo to bonk nie otrzymał ostatnio zaproszenia do prestiżowego BLAST Twitch Invitational. Na razie zespół szuka piątego gracza, który według medialnych doniesień powinien być wkrótce ogłoszony. W kompletowaniu ekipy nie pomoże już Emil „eMIL” Sandgren. Trener kilkadziesiąt godzin wcześniej dołączył do NiPu, opuszczając tym samym bonk.

Skład bonk:

  •  Sweden Malkolm „bonkar” Rench
  •  Sweden Yacine „Yacine” Laghmari
  •  Sweden Leo „ziz” Jannesson
  •  Sweden William „draken” Sundin