Mikhail „Dosia” Stolyarov zostaje MVP DreamHacka w Austin. Dzisiejszej nocy wraz z Gambit Gaming podnieśli puchar owego wydarzenia, a on sam został wyróżniony przez portal HLTV.org.

Gambit Gaming to zespół, którego trzeba się bać w każdej chwili. Od kiedy dołączył do nich Daniil „Zeus” Teslenko są bardzo mocną ekipą, co udowadniali niejednokrotnie. Są m.in. zwycięzcami Acer Predator Masters Sezon 3DreamHack Winter 2016 i teraz DreamHack Austin 2017. Warto również dodać, że od ESL Cologne 2016 będą po raz trzeci „Legendami” na Majorze. Czy są w stanie również namieszać, podczas PGL Major Kraków?

Mikhail „Dosia” Stolyarov, czyli dwudziestoośmioletni zawodnik z Rosji, który jest bardzo lubiany przez widownię na turniejach jak i również w internecie. Od początku rozgrywek spisywał się na medal i wyróżniał się wśród pozostałych kolegów z drużyny. Nie było innego wyjścia, niżeli wręczyć mu tytuł najlepszego gracza #DHATX17. Jest to jego pierwsze takie wyróżnienie i mamy nadzieję, że nie ostatnie!

Poniżej prezentujemy kilka informacji z jego wszystkich spotkań na tym evencie.