W tym półfinałowym spotkaniu drabinki wygranych nasi rodacy z Dobry&Gaming zmierzyli się ze szwedzką formacją GODSENT.

Dzięki zwycięstwie w półfinale drabinki wygranych Dobry&Gaming zapewnia sobie występ w finale tejże drabinki, gdzie przyjdzie im zmierzyć się z Virtus.pro! Finał Winners Bracket turnieju SL i-League Invitational zaplanowany jest już jutro na godzinę 18:00. Zwycięzca zakwalifikuje się do wielkiego finału, a przegrany zagra w finale drabinki przegranych.

  • Train – Poland Dobry&Gaming 16:1 GODSENT Sweden

Nasi rodacy mapę Train rozpoczęli od wygrania pistoletówki, dzięki czemu zdołali wypracować sobie przewagę pieniężną nad szwedzkimi rywalami. Po wykorzystaniu tego udogodnienia Polacy zdecydowanie przejęli inicjatywę. Byli reprezentanci Lounge Gaming świetnie sprawdzali się w roli antyterrorystów i zdeklasowali rywali na pierwszej lokacji. SZPERO i spółka na półmetku prowadzili z wynikiem 14:1. Po zmianie stron dokończyli oni 'dzieła zniszczenia'. W rundzie pistoletowej to właśnie Grzegorz „SZPERO” Dziamałek pozostał ostatnim żywym graczem w swoim zespole i przyszło mu zmierzyć się z czterema Szwedami. Po wyeliminowaniu trzech fatalny błąd popełnił ostatni z nich – pauf, który nie zdołał zabić naszego rodaka w plecy, przez co piętnasty punkt powędrował na konto Polaków. Ostatni pojedynek był jedynie formalnością i zawodnicy Dobry&Gaming wygrali mapę Train z wynikiem 16:1.

  • Cache – Poland Dobry&Gaming 16:5 GODSENT Sweden

Mapę Cache lepiej rozpoczęli nasi rodacy, wygrywając pistoletówkę i dwie kolejne rundy. W momencie, gdy Szwedzi zakupili już pełne wyposażenie zdołali doprowadzić do wyrównania wyników, lecz Polacy po raz kolejny pokazali się z bardzo dobrej strony. Powtarzając scenariusz z pierwszej mapy polscy zawodnicy przejęli inicjatywę i zdominowali rywala po stronie broniącej. Na półmetku byli reprezentanci Lounge Gaming prowadzili z wynikiem 11:4. Po zmianie stron podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego dobili Szwedów, wygrywając pistoletówkę i kolejne batalie, by w końcu odnieść zwycięstwo na całej mapie. Po bardzo szybkim starciu Polacy wygrywają z wynikiem 16:5.