3 dni – zaledwie przez taki krótki okres Tarczyński Protein Team pozostał bez składu CS:GO. Organizacja dzisiaj ogłosiła nową piątkę, która będzie reprezentowała pomarańczowe barwy.

23 lipca nieoczekiwanie TPT pożegnało się z dotychczasowymi graczami, grającymi pod banderą Kabanosów. Zespół nie spisywał się na miarę oczekiwań, słabo prezentował się na polskiej scenie, na europejskiej zaś nie zdążył nawet zaistnieć. Włodarze organizacji zdecydowali się na drastyczne zmiany – zwolnili dotychczasową piątkę i jednocześnie zapowiedzieli, że wkrótce poznamy nowy skład. Nie spodziewaliśmy się jednak, że ogłoszenie przyjdzie tak szybko.

TPT nie zamierzało kombinować ze sklejaniem i skautowaniem nowego składu, a po prostu podpisało piątkę, która już ze sobą występowała od dłuższego czasu. Nowymi graczami Kabanosów zostali dotychczasowi reprezentanci M1 EDEN, czyli Adrian „Bojjar” Bojar, Bartek „mASKED” Trybuła, Szymon „sk1tt” Rogoziński, Michał „mchk” Bartosiak i Karol „nATSU” Olszak. Wymieni gracze ostatni występ pod banderą M1 zaliczyli 10 lipca, na PGE Superpucharze Polski. Przegrali wówczas w półfinale z Illuminar Gaming, byli jednak blisko pokonania Oczka na obu rozegranych mapach.

Nowy skład TPT wkrótce wyruszy na bootcamp, gdzie będzie przygotowywał się do nadchodzącego sezonu.

Zespół prezentuje się następująco:

  • Poland Adrian „Bojjar” Bojar
  • Poland Bartek „mASKED” Trybuła
  • Poland Szymon „sk1tt” Rogoziński
  • Poland Michał „mchk” Bartosiak
  • Poland Karol „nATSU” Olszak