Niestety, ale AGO Esports przegrało swój pierwszy mecz podczas DreamHack Open Valencia 2018. Polacy nie byli w stanie zagrozić duńskiej formacji Heroic.

Denmark Heroic

16

Faza grupowa
DreamHack Open Valencia 2018
Grupa „A”

Overpass
(10:5; 6:4)

Poland AGO Esports

9

Overpass

Pierwszy swój mecz na tym turnieju AGO rozpoczęło od przegranej pistoletówki. Terroryści wykorzystali przewagę broni, dzięki czemu już po chwili prowadzili trzema punktami. Pomimo sporych problemów, nasi rodacy zgarnęli fulla.  Jastrzębie doprowadziły do remisu. Heroic nie miało zamiaru oddać prowadzenia. Rozpoczęła się naprawdę zacięta walka o każdy punkt. Niestety, ale to Heroic wyszło z niej obronną ręką. Duńczycy szli za ciosem, zapewniając sobie zwycięstwo w pierwszej połowie. AGO próbowało robić wszystko, by strata po zmianie stron była jak najmniejsza. Niestety, ale pięć punktów to było wszystko, co podopieczni miNIroXa byli w stanie zdziałać.

Druga połowa rozpoczęła się dobrze, gdyż tym razem to AGO wygrało rundę pistoletową. Niestety, ale Polacy nie mogli znaleźć właściwego rytmu gry. Heroic niezmordowanie dążyło do wygranej. Friberg i spółka bardzo szybko zakończył to spotkanie. Niestety, ale Polacy przegrali ten mecz wynikiem 9:16.

Polska transmisja z DreamHack Open Valencia 2018 dostępna jest pod tym linkiem.