W decydującym starciu grupy „A”, Team Orbit pokonało 2:1 Epsilon eSports. Bułgarzy w ten sposób eliminują szwedzką drużynę z turnieju.

Proces wybierania map:

  • Sweden Epsilon odrzuca de_cobblestone,
  • Bulgaria Orbit odrzuca de_overpass,
  • Sweden Epsilon wybiera de_dust2,
  • Bulgaria Orbit wybiera de_mirage,
  • Sweden Epsilon odrzuca de_cache,
  • Bulgaria Orbit odrzuca de_nuke.

de_dust2 – Sweden Epsilon 16:13 (5:10; 11:3) Orbit Bulgaria

Pierwszą rundę pistoletową wygrała drużyna Epsilon. Antyterroryści bez problemu poradzili sobie również ze zdobyciem kolejnych trzech punktów. Pierwszego full Orbit miał miejsce dopiero po czterech utraconych rundach przez ten zespół. Bułgarska drużyna bez problemu wygrała to starcie, dzięki bardzo dobremu wejściu na bombsite „B”.Team Orbit doprowadził do remisu, ale kolejną rundę zdobył szwedzki zespół. Drużyna Emilyana „spyleadeR” Dimitrowa zdobyła wszystkie sześć pozostałych rund i wygrała połowę 10:5.

Drugą pistoletówkę zdobyli terroryści- Epsilon. Szwedzi zdobyli pięć kolejnych rund, czym samym wyrównali wynik z przeciwnikami. Team Orbit po przegraniu następnych trzech punktów wykorzystało taktyczną pauzę. Wygranie następnej rundy  zawodnicy zawdzięczają Viktorowi „v1c7or” Dynakovi, który zdołał pokonać przeciwników w sytuacji 1 vs. 3 i rozbroić bombę. Ostatecznie, Epsilon eSports wygrało połowę 16:13 i było o krok bliżej do wygranej.

de_mirage –  Bulgaria Orbit 19:15 (6:9; 9:6) (4:0) Epsilon Sweden

Pistoletówkę wygrali Szwedzi, którzy rozpoczęli tę mapę jako antyterroryści. Epsilon, idąc za ciosem, pokonało przeciwników zarówno w dwóch rundach eco, jaki i w pierwszej rundzie full. Bułgarzy wygrali swój pierwszy punkt, dzięki skutecznemu wejściu na BS „A”. Co prawda, nie udało im się obronić, ponieważ wszyscy zginęli, ale antyterrorystom zabrakło czasu na rozbrojenie bomby. Team Orbit zdobyło swój drugi i trzeci punkt, ale zawodnicy nie zdołali przełamać przeciwników, którzy już po chwili prowadzili 7:3, a następnie 8:3. Bułgarska drużyna wygrała trzy rundy z rzędu, ale Epsilon postawiło „kropkę nad i” i wygrało połowę 9:6.

Drugą rundę pistoletową tej mapy zdobyli zawodnicy Orbit. Nie udało im się odrobić strat, ponieważ przegrali oni z grającym force-buy przeciwnikiem.  Bułgarska drużyna zdołała jednak przełamać przeciwników i doprowadzić do wyniku 11:10 dla Orbit. Szwedzi skorzystali z taktycznej pauzy, ale kolejne dwa punkty były na korzyść antyterrorystów. Epsilon zdobyło kolejną rundę. Szwedzi wyrównali punktację z Team Orbit i po przegraniu na 14:15 zdołali obronić ten matchpoint i doprowadzić do dogrywki, w której jednak nie zdobyli ani jednej rundy.

Decydująca mapa: de_train – Bulgaria Orbit 16:13 (10:5; 6:8) Epsilon Sweden

Rundę pistoletową wygrali reprezentanci Epsilon, którzy rozpoczęli po stronie broniącej. Bułgarzy zagrali force_buy i nie pozwolili przeciwnikom na dwupunktową przewagę. Epsilon eSports „odskoczyło” przeciwnikom zaledwie na jeden punkt, po którym Team Orbit aż pięć razy skutecznie zaatakowało i obroniło bs-y. Epsilon zdołało zdobyć jeszcze tylko trzy punkty i przegrało pierwszą połowę 5:10. 

Pierwsze dwie rundy w drugiej połowie zdobyli zawodnicy Epsilon. Po przegraniu jedenastego punktu, zawodnicy zdecydowali się na skorzystanie z pauzy. Po chwili, przewaga Bułgarów wzrosła do pięciu punktów. Musieliśmy jeszcze chwilę poczekać na rozstrzygnięcie meczu, ponieważ Szwedzi wygrali trzy rundy na 10:13. Obrit obronili się przed następnym wejściem na bombsite. Epsilon zdobyli jeszcze dwa punkty, po czym przyszedł dla nich czas na obronę trzech match-pointów. Zdołali obronić tylko jeden. Team Orbit wygrało z Epsilon 16:13 na de_train oraz 2:1 w całym spotkaniu.