Ostatni mecz na dziś to szwedzkie derby, spotkanie legend Ninjas in Pyjamas oraz wschodzących gwiazd GODSENT. Szwedzki pojedynek, przed szwedzką publicznością w Jönköping!

Proces odrzucania map:

  1. Sweden NiP odrzuca Overpass
  2. Sweden GODSENT odrzuca Dust2
  3. Sweden NiP odrzuca Cobblestone
  4. Sweden GODSENT odrzuca Cache
  5. Sweden NiP odrzuca Nuke
  6. Sweden GODSENT odrzuca Train
  7. Pozostaje Mirage
  • Mirage (Sweden Ninjas in Pyjamas 8:16 Sweden GODSENT)

Zawodnicy GODSENT okazali się lepsi w nożówce, więc przypadł im przywilej wyboru strony. Zdecydowali się bronić BS-y, co opłaciło się w pistoletówce, którą wygrali. W trzeciej rundzie „nindże w piżamach” zdecydowali się grać fulla, lecz nie opłaciło się. Nie udało im się nawet wejść na bomb site B. Punkt na przełamanie zdobyli na wynik 1:4. Jednak oddali oni dwie kolejne rundy przez co zostali zmuszeni do grania eco. Drugą rundę zdobyli dopiero na wynik 2:9 i od razu przegrali kolejną. Spowodowało to reset finansów i jeszcze większe kłopoty. Przed zmianą stron GODSENT miało gigantyczną przewagę 3:12.

Ninjas in Pyjamas wygrało pistoletówkę głównie dzięki fribergowi, któremu udało się rozbroić bombę w smoke'u. Zdało się to jednak na nic, ponieważ GODSENT wygrali force buy'a. Nindże odpłaciły się „pięknym za nadobne” dając nadzieję swoim fanom. Okazała się ona zgubna, ponieważ ich przeciwnicy nie rozluźnili się ani na sekundę. Bez problemu doprowadzili do rundy meczowej oraz wykorzystali ją kończąc spotkanie 8:16.