Mecz pomiędzy HellRaisers i GODSENT było pierwszym pojedynkiem na zmienionym Cobblestonie. Spotkanie odbyło się w ramach DreamHack Summer w Jönköping w Szwecji!

Proces odrzucania map:

  1. European Union HellRaisers odrzuca Train
  2. Sweden GODSENT odrzuca Dust2
  3. European Union HellRaisers odrzuca Overpass
  4. Sweden GODSENT odrzuca Nuke
  5. European Union HellRaisers odrzuca Cache
  6. Sweden GODSENT odrzuca Mirage
  7. Pozostaje Cobblestone
  • Cobblestone (Sweden GODSENT 16:7 European Union HellRaisers, 12:3, 4:4)

Szwedzi wygrali nożówkę i zdecydowali się na grę po stronie atakujących. Po tym jak okazali się lepsi w pistoletówce, zdobyli jeszcze 2 kolejne punkty wykorzystując przewagę broni. Okazali się lepsi również na pierwszym fullu HellRaisers, co zapewniło GODSENT wynik 5:0. Rundę na przełamanie HellRaisers zdobyło po spektakularnej akcji STYKO. Jednak stracili oni kolejną, przez co zresetowały im się przychody i musieli grać eco. Szwedzi odpuścili sobie pod koniec pierwszej połowy, jednak i tak zakończyli ją znakomity wynikiem 12:3.

GODSENT przegrało pistoletówkę po zmianie stron. Nie udało im się zaskoczyć swoich oponentów na force buyu, więc stracili kolejne dwa punkty. Nie wygrali również swojego pierwszego fulla, więc wejście w drugą połowę zaczęło się dla nich pasmem porażek. Odbili się w rundzie eco, gdy tylko (lub aż) znajder zachował awp. Od tego momentu nie dali już niczego udowodnić HellRaisers i wygrali spotkanie wynikiem 16:7.