Faza grupowa DH Open Summer za nami. Poznaliśmy wszystkie zespoły, które zawalczą o pierwsze miejsce w play-offach.

Drugi dzień DreamHack Open Summer dobiegł końca. Zmagania rozpoczęły się od dwóch spotkań eliminacyjnych, w których Tricked podjęło Winstrike, a CR4ZY zawalczyło z Chaos. Oba starcia rozegrane zostały w formacie BO3. W pierwszym potrzebowaliśmy aż trzech map, aby poznać lepszą ekipę. Ostatecznie to Duńczycy wyszli z niego zwycięsko. W drugim również nie brakowało emocji z tą różnicą, że EspiranTo i spółka zakończyli je wynikiem 2:0.

Następnie przyszedł czas, aby poznać drużyny, które dołączyły do Aristocracy OpTic w fazie pucharowej. Mowa o Tricked Esport oraz Ancient. Gracze występujący pod banderą AVANGAR, podobnie jak byli reprezentanci firmy Valiance musieli się obejść smakiem play-offów.

Niżej przedstawiamy pary półfinałowe trwającego DH w Szwecji:

  • 10:00 Denmark OpTic vs. Denmark Tricked
  • 13:00 Poland ARCY vs. Sweden Ancient

Jak widać szykuje nam się wspaniałe widowisko. Derby Danii i nasi rodacy w akcji. Przypominamy, że w puli nagród szwedzkiej imprezy poza $100 000 znalazł się również slot na DreamHack Masters Malmö, który trafi na konto mistrzów. Polską transmisję z wyżej podanych pojedynków znajdziecie pod tym adresem, a angielską tutaj.