DreamHack Open Winter dobiega końca. Na LAN-ie w Szwecji pozostał już do rozegrania tylko Wielki Finał między forZe a ex-Tricked.

Od piątku fani CS:GO przebywający w Jönköping nie mogą narzekać na nudę. We wspomnianym mieście odbywa się bowiem impreza esportowa z solidnymi formacjami na liście uczestników walczącymi o puchar oraz wzbogacenie swojego portfela o część kwoty z puli nagród wynoszącej $100 000.

Dziś rano na polu bitwy były jeszcze cztery drużyny, które najlepiej poradziły sobie w fazie grupowej, ale połowa z nich pożegnała się z DH Open Winter przegrywając starcie półfinałowe. W grze o najwyższe miejsce na podium utrzymali się reprezentanci forZe i ekipa HUNDENA. Co ciekawe – Duńczycy od początku zmagań nie przegrali nawet jednej mapy. Na swojej drodze pokonali skład xsepowera, FURIE i CR4ZY. Widać zatem gołym okiem, że przylecieli na ten turniej bardzo dobrze przygotowani.

Wielki Finał DreamHacka zaplanowany został na godzinę 16:40. Transmisję z tego spotkania w języku angielskim będziecie mogli oglądać na oficjalnym kanale.