Za nami kolejny mecz dychy w barwach niemieckiej organizacji. Niestety jego drużyna uległa dziś Heroic, przez co zajmują ostatnie miejsce w grupie i kończą swoją przygodę z DreamHack Open Leipzig 2020.

0

Spotkanie dobrze zaczęli gracze Heroic, którzy wygrali pistoletówkę. Dało im to zarazem kolejny punkt, gdyż ich rywal nie zdecydował się zakupić żadnego lepszego wyposażenia. Na pierwszym fullu lepsze okazało się Sprout, które przez moment zaczęło budować przewagę nad oponentem. Snappi i spółka postanowili zakasać rękawy i powrócić do dobrego grania. W moment zdobyli sześć rund, dzięki czemu do przerwy prowadzili już trzema oczkami.

Po zamianie stron ekipa dychy była kompletnie bezradna. Ataki Duńczyków były bardzo wielkim wyzwaniem, z którym zespół Polaka sobie kompletnie nie radził. W efekcie cadiaN i koledzy zdobyli każdą możliwą rundę, dzięki czemu zwyciężyli 16:7. Sytuacja z perspektywy naszego rodaka nie była zbyt kolorowa, tym bardziej że to przecież jego drużyna wybrała tę lokację.

Nuke

Początek planszy wyglądał świetnie dla graczy Heroic. Wygrali siedem potyczek, przy zaledwie dwóch rywala. Nagle jednak sytuacja totalnie się odwróciła. Sprout niczym nowo narodzone zaczęło prezentować się wyśmienicie. Zdobyli siedem rund z rzędu, dzięki czemu pierwszą połowę zakończyli z jednym punktem przewagi.

Po przerwie widzieliśmy ponowną dominację Duńczyków. Stronę broniącą rozpoczęli od zdobycia szybkich sześciu rund, przez co prowadzili już 13:8. Drużyna naszego rodaka zdołała jeszcze powalczyć, lecz strata do oponenta okazała się zbyt wielka. Finalnie przegrali 16:13, co oznacza zarazem, że zajmują ostatnie miejsce w grupie i kończą zmagania na 7-8. miejscu.