W pierwszym meczu wygranych na DreamHack Malmö zmierzyli się mousesports i Luminosity Gaming. Niemcy niespodziewanie zdominowali ten mecz i pokonali Brazylijczyków.

  1. Brazil Luminosity odrzuca Mirage
  2. Germany mousesports odrzuca Overpass
  3. Brazil Luminosity odrzuca Cobblestone
  4. Germany mousesports odrzuca Inferno
  5. Brazil Luminosity odrzuca Dust2
  6. Germany mousesports odrzuca  Train
  7. Pozostaje Cache

Niemcy dobrze rozpoczęli spotkanie po stronie CT, wygrywając pistoletówkę. Tym razem brazylisjkie CZ-tki nie zaskoczyły i mouz zdobyli również dwa kolejne punkty. Na pierwszej rundzie „full” Luminosity okazali się lepsi, lecz potem znów „Myszy” podbili swoje konto. Przy wyniku 4:1, chrisJ i nex perfekcyjnie obronili bombsite B dzięki idealnym granatom dymnym i zapalającym. Niemcom udało się wypracować dość pokaźną przewagę (7:1) i wtedy LG wygrało eco i zaczęli trochę odrabiać. Brazylijczycy zdecydowanie czuli respekt do swoich oponentów. Nawet gdy mieli przewagę 5 na 2, poruszali się po mapie powoli. Pierwsza połowa zakończyła się zdecydowanie lepiej dla mousesports (11:4).

Druga pistoletówka wpadła na konto Luminosity Gaming. Bez żadnych niespodzianek zdobyli również dwie kolejne. „Myszy” tylko gdy w pełni się wyposażyli, znów zaczęli dominować. Obrona BS-ów Luminosity Gaming była dziurawa. Zwycięzca ostatniego majora przegrywa z mousesports 16:7 na mapie de_cache.