DreamHack Masters Malmö bez fnatic? Dokładnie! Przyczyną jest kontuzja jednego z zawodników szwedzkiej drużyny. W zamian za cały skład pojedzie G2 Esports.

Przed chwilą pojawiła się informacja, że niestety GuardiaN nie jest pewny swojego wyjazdu na DreamHack'a, który odbędzie się już niedługo. Pomimo tego na chwilę obecną Ukraine Natus Vincere nie odmówiło swojego przyjazdu do Szwecji. Co innego jest w przypadku Sweden fnatic.

Jak się dowiedzieliśmy wszystko związane jest z kontuzją ręki, a dokładniej nadgarstka u Olofa „olofmeister” Kajbjera. Zmaga się z nią od zeszłego miesiąca, a w ciągu ostatnich dwóch tygodni problemy nasiliły się, wobec tego Olof nie będzie w stanie grać do momentu, aż w pełni nie pożegna się z problemem. Tak jak oświadczył Viktor “vuggo” Jendeby, Head Coach Fnatic-na chwilę obecną muszą postawić zdrowie Kajbjera na pierwszym miejscu. Decyzja jaką podjęto jest w pełni zrozumiała i miejmy nadzieję, że Szwed dojdzie do pełnego zdrowia już wkrótce.

Skoro Sweden fnatic nie pojawi się na turnieju to kto ich zastąpi? Zdecydowano, że będzie to France G2, ze względu swój poziom i rezultaty jakie osiągnęli podczas kwalifikacji.

Patrząc na to, że wspomniany wcześniej zawodnik Na`Vi zmaga się z podobną kontuzją być może będzie czekała nas jeszcze jedna zmiana w liście drużyn biorących udział w DreamHack Masters Malmö. O wszystkim przekonamy się na dniach.