W drugim spotkaniu grupy C zmierzyły się zespoły Ninjas in Pyjamas i dignitas. Świetną grą popisali się gracze duńskiej formacji, wygrywając spotkanie z wynikiem 16:2.

• Pozostaje Overpass

W pistoletówce lepszą strategię obrali gracze dignitas, dzięki czemu zdołali wygrać rundę i zapewnić sobie przewagę pieniężną nad przeciwnikiem. Duńczycy zdołali zdobyć kolejne dwa punkty i poradzili sobie również wtedy, gdy przeciwnicy mieli pełne wyposażenie, doprowadzając do wyniku 5:0. Zawodnicy NiP'u zdołali wygrać kolejny pojedynek, lecz to Duńczycy grali zdecydowanie lepiej, niszcząc ekonomię Szwedów w kolejnej rundzie (6:1). Reprezentanci Ninjas in Pyjamas potrzebowali zmian, przy wyniku 9:1 poprosili o przerwę, by omówić swoje błędy. Na niewiele się to jednak zdało, gdyż szwedzka drużyna, grając po stronie broniącej, zdołała zdobyć tylko 2 punkty przez całą pierwszą połowę. dignitas totalnie dominuje reprezentantów szwedzkiej organizacji, na półmetku prowadząc 13:2.

Po zmianie stron runda pistoletowa po raz kolejny wpada na konto Duńczyków i dzięki temu, są oni o krok od wygranej. dignitas nie daje większych szans Szwedom i ostatecznie wygrywa to spotkanie z wynikiem 16:2, dzięki czemu duńscy gracze powalczą jutro z Astralis o awans do fazy play-off.