Po wspaniałym boju, Heroic wygrało z Team EnVyUs na de_nuke i tym samym doprowadziło do remisu w całym spotkaniu. Duńczycy pomimo tego, że większość meczu musieli „gonić” rywali, na sam koniec pokazali klasę i dobrym stylu pokonali Francuzów 16:13.

Proces wyboru map:

  • France EnVyUs odrzuca Overpass
  • Denmark Heroic odrzuca Cache
  • France EnVyUs wybiera Dust2 | EnVyUs 16:8 (10:5 ; 6:3) Heroic
  • Denmark Heroic wybiera Nuke | EnVyUs 13:16 (9:6 ; 4:10) Heroic
  • France EnVyUs odrzuca Train
  • Denmark Heroic odrzuca Mirage
  • Mapa decydująca: Cobblestone

Tym razem w rundzie nożowej lepsi okazali się być gracze Heroic, którzy zdecydowali się na rozpoczęcie jako antyterroryści. Pomimo sporych problemów w pistoletówce, Snappi MODDII zdołali pokonać trzech terrorystów i w rezultacie rozbroić bombę.  Team EnVyUs nie pozostało dłużne. Francuzi zagrali bardzo dobre anty-eco, co przyczyniło się do zdobycia kolejnych dwóch punktów. Duńczycy również nie mieli większych szans w trakcie kolejnego fulla, który przegrali. EnVy prowadziło już 5:1 i jeśli ich ataki miałyby być przypuszczane dalej z taką precyzją, to z miejsca oznaczało dla Heroic przegraną. Antyterroryści musieli popracować nad swoją obroną. W końcu się przełamali oraz poszli za ciosem, zdobywając dwie rundy z rzędu. Podstawą obrony antyterrorystów był Michael „Friis” Jørgensen, który po raz kolejny wygrał clutcha (tym razem 1 vs 2), po raz kolejny zdążył rozbroić bombę i po raz kolejny w całej rundzie zdobył trzy kluczowe zabójstwa. To dało Duńczykom (wykorzystaną zresztą) szansę na doprowadzenie do remisu. Mimo wszystko, nie udało im się objąć prowadzenia, a EnVy zdobywając swój szósty punkt zrujnowało tym samym ekonomię przeciwników. Do końca połowy Heroic zdołało zdobyć jeszcze jeden punkt, a jej końcowy wynik wyniósł 9:6 dla Team EnVyUs.

Pistoletówkę drugiej połowy wygrali reprezentanci Heroic. Zwycięzcy wczorajszego spotkania pomiędzy tymi drużynami nie zdołali jednak pokonać grających anty-eco przeciwników. Mimo wszystko, w następnym starciu tryumfowali terroryści. Zwycięstwo zawdzięczają głównie Lukasowi „gla1ve” Rossanderowi, który poradził sobie z clutchem 1 vs 2, a w ciągu całej rundy pokonał w sumie czterech przeciwników.  Jeden błąd Snappiego kosztował zespół straceniem punktu. Pomimo tego, Heroic szybko powróciło na właściwy tor i po chwili, właśnie dzięki Snappiemu, doprowadziło do remisu 11:11. Po raz kolejny jednak nie udało im się wyjść na prowadzenie. Terroryści w następnym starciu bardzo szybko zaatakowali bombsite „A” i w rezultacie to oni tym razem wygrali. Doprowadzili również swoich przeciwników do eco, które wykorzystali. Nie obyło się przy tej okazji bez zaciętej walki. Na sam koniec pozostał glav1e vs kennyS. Duńczyk, który wcześniej już zabił trzech rywali, pokonał Francuza w niesamowity sposób. Można powiedzieć, że zagrał z nim w „kotka i myszkę”. Heroic szybko pokonało EnVy, po czym przyszedł czas na kolejne starcie, w którym obie drużyny miały pełny ekwipunek. To starcie było zwycięskie dla EnVyUs. Chwilę później znowu naprzeciwko siebie, jako ostatni żyjący stanęli glav1e Kenny. Również tym razem Francuz musiał uznać wyższość Lukasa. Heroic wykorzystało pierwszą okazję na wyrównanie wyniku całego spotkania i wygrało de_nuke 16:13.