Wszystko stało się jasne. Nicolai „dev1ce” Reedtz jeszcze w tym roku pojawi się na serwerze, bowiem wystąpi razem z Astralis w fazie pucharowej CCT North Europe S2!

27. października 2022 roku był niesamowitym dniem dla wszystkich kibiców Astralis. Po wielu miesiącach bez solidnego snajpera w końcu organizacja dopięła swego. Sprowadziła do domu Nicolaia „dev1ce” Reedtza, czyli legendarnego AWP-era, z którym osiągała największe sukcesy. Wszyscy liczyli, że zobaczą go w akcji już podczas Elisa Masters Espoo 2022, natomiast klub wspólnie z devvem ustalił, że nie będą się spieszyć w kwestii powrotu. W Finlandii go zatem zabrakło.

W czasie, gdy Astralis grało we wspomnianym wydarzeniu, dev1ce indywidualnie szykował się do wejścia na serwer po długiej przerwie. Dziś duńska marka przekazała, że Nicolai jest nareszcie gotowy do rywalizacji, co oznacza, że weźmie udział w CCT North Europe S2. Rozgrywki ruszyły parę dni temu, natomiast Lukas „gla1ve” Rossander i spółka otrzymali zaproszenie bezpośrednio do fazy pucharowej. Zobaczymy ich więc w RO16, które zaplanowane jest na 4. grudnia. Wtedy właśnie dev1ce zaliczy pierwszy oficjalny mecz od 05.12.2021.

Przypominamy, że pula nagród CCT North Europe S2 wynosi łącznie $50 000, a w zawodach poza Astralis będziemy obserwować m.in. OG z Maciejem „F1KU” Miklasem i GamerLegion prowadzone przez Kamila „siuhy” Szkaradka.