Denis „seized” Kostin oznajmił za pomocą social mediów, że od dziś jest wolnym agentem. Czy ktoś zainteresuje się byłym zawodnikiem Vega Squadron?

Kostin po około miesiącu nieaktywności pod banderą Vega Squadron, staje się wolnym agentem. Barwy rekinów reprezentował od kwietnia bieżącego roku, lecz w tym czasie nie udało im się zdobyć żadnych sukcesów.

Z pewnością najwięcej osób kojarzy Denisa „seized” Kostina z gry w Natus Vincere w latach 2013-2017. W tym czasie Rosjanin wielokrotnie mógł podnosić różne trofea m.in. Intel Extreme Masters X – San Jose, Electronic Sports World Cup 2015, czy DreamHack Open Leipzig 2016 oraz dwukrotnie zajął drugie miejsce na Majorach. Jednak gdy Kostin ściągnął czarno-żółtą koszulkę jego kariera mocno podupadła. Ostatni raz na Majorze widzieliśmy go na początku 2018 jeszcze w barwach FlipSid3. Później zdecydowanie największym sukcesem było dostanie się na katowickiego Minora CIS z ekipą Runtime.gg, która została rozwiązana zaraz po nieudanym występie.

Z pewnością Kostinowi nie można odmówić potężnego bagażu doświadczeń, jednak z biegiem czasu coraz bardziej odstaje swoimi umiejętnościami strzeleckimi. Dodatkowo śledząc jego kanały social media, można dowiedzieć się, że Rosjanin posiada spore problemy zdrowotne związane z oczami. Ostatnio dwudziestopięciolatek wylądował z tego powodu w szpitalu.