Przerwa świąteczna trwa… tak jak Vulkan Fight Series, czyli jedyne aktywne rozgrywki CS:GO. Dzisiaj poznamy ostatnich trzech uczestników fazy play-off.

forBET jest legalnym polski bukmacher posiadającym zakłady na wydarzenia esportowe, przeprowadziliśmy analizę dzisiejszych spotkań. forBET posiada w swojej ofercie szeroką gamę meczów esportowych. Kursy znajdujące się w tekście zostały zaczerpnięte z tego źródła.

Ukraine Project X

*Kurs forBET:
2.20 : 1.62

Data rozpoczęcia
godz.12:50, 28.12.2020

Sweden Lilmix

Dzień rozgrywek rozpoczną ekipy Project X i Lilmix, których spotkanie zaplanowano już na godzinę 12:50. Według mnie jest to najciekawsze wydarzenie do betowania, bo przede wszystkim kursy na obie drużyny są zachęcające, a jednocześnie nie wyrównane w stosunku 50-50. W przeciwieństwie jednak do bukmachera faworyta upatruje w zespole z Ukrainy. Project X prezentował się ostatnio całkiem nieźle, a przegrywał tylko z drużynami, które przed spotkaniem były bezsprzecznym faworytem. Lilmix w starciu z Ukraińcami jest również typowane na zwycięzcę spotkania, ale nie jest to przepaść w umiejętnościach zespołu, a raczej uwarunkowania statystyczne.

Duże znaczenie w przebiegu tej rywalizacji będzie miała forma SENSEia – czyli obecnie najlepszego gracza Projectu X. Jeśli Shvorak zagra tak, jak w poprzednich spotkaniach, to będzie najprawdopodobniej najlepszym zawodnikiem na serwerze, co z kolei może przyczynić się do zwycięstwa Ukraińców. Wisienką na torcie jest kurs na Project X – wynosi aż 2.20. Według mnie gra jest warta świeczki, a ryzyko jest niewspółmierne z potencjalną wygraną, oczywiście z korzyścią dla grającego.

Denmark Lyngby Vikings

*Kurs forBET:
2.97 : 1.36

Data rozpoczęcia
godz. 19:30, 28.12.2020

Russian Federation ex-ETHEREAL

Drugim analizowanym spotkaniem na dziś jest rywalizacja Lyngby Vikings z ex-ETHEREAL. Tutaj wynik może być tylko jeden – pewne zwycięstwo rosyjsko-języcznego teamu. zorte i spółka są ostatnio w niezłej dyspozycji, wygrywają regularnie ze słabszymi od siebie zespołami, a takim jest właśnie Lyngby Vikings. W ex-ETHEREAL ponadto mamy trzech zawodników w bardzo dobrej formie, są to zorte, KENSI i KaiR0N, co ciekawe żaden z duńskich graczy nie jest nawet blisko ratingów wymienionej trójki.

Za Duńczykami nie ma niemalże żadnych argumentów. Wikingowie znajdują się w fatalnej dyspozycji, a jedyne ostatnie zwycięstwo odnieśli walk-overem, co najlepiej podsumowuje ich formę. Kurs na po prostu zwycięstwo ex-ETHEREAL wynosi 1.36. Nie jest to może szczyt marzeń, ale w zamian mamy niemal pewny typ do postawienia. Dla ryzykantów standardowo proponuję handicap -1,5 w stronę Rosjan. Za tę opcję forBET płaci już aż 2.17, co wydaje się o wiele bardziej kuszącą propozycją.

*kursy z godziny 10:46, 28.12.2020.