Polscy fani CS:GO od dłuższego czasu nie mogą narzekać na nudę. Codziennie bowiem rozgrywana jest masa turniejów internetowych, w których często obserwujemy zespoły z naszego kraju.

Dziś nie będzie inaczej. Ponownie nasi rodacy mają pełne ręce roboty. Zmagania wystartują już od 13:00. x-kom AGO w starym składzie ze szperokap3remphrem podejmie reprezentantów Nemigi w półfinale GameAgents League Season 3, który wywalczyli jeszcze przed pożegnaniem się z gniazdem Jastrzębi. Oczywiście chłopaki już razem nie trenują, więc nie możemy oczekiwać od nich cudów, ale kto wie, może pozytywnie zaskoczą.

Następnie przejdziemy do obserwowania formacji Actina PACTSidney i spółka w ramach ćwierćfinału ESEA Advanced o 15:30 zmierzy się z młodą ekipą – Gambit Youngsters. Nie tak dawno Rosjanie dostali się na CIS Minor, także nie wolno ich lekceważyć w drodze po ESEA MDL.

Poza dwoma wymienionymi już starciami czekają nas jeszcze derby Polski w UCC Summer Smash. Zaplanowane zostały na 15:55, a weźmie w nich udział debiutujące Illuminar Gaming ARCYex-x-kom team nareszcie będzie miał okazję zaprezentować się na scenie po znalezieniu nowego domu.

Każdy podany mecz odbędzie się w formacie BO3.