Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że DBL PONEY zasługuje na podpisanie kontraktu z organizacją. Wraz ze startem nowego sezonu w końcu znalazł się klub chcący wesprzeć ten zespół. Jest nim HEET!

Francuska paczka rozpoczęła 2022 rok od występu w turnieju ESEA Winter Cash Cup 2 EU. Zakończyła rozgrywki na drugim stopniu podium i jak się okazało – były to jej ostatnie zmagania pod nazwą DBL PONEY. Dziś bowiem belgijska marka HEET ogłosiła swoje wejście na scenę CS:GO, którego dokonała podpisując umowę z ekipą Alexandre'a „bodyy” Pianaro. Formacja nareszcie może się zatem cieszyć ze wsparcia organizacji, która umożliwi jej pełne skupienie na rywalizacji.

Wspomniana dywizja powstała prawie 12 miesięcy temu. Na jej pokładzie wówczas pojawili się – Audric „JACKZ” Jug, Alexandre „bodyy” Pianaro, Aurélien „afro” Drapier, Thomas „Djoko” Pavoni oraz Lucas „Lucky” Chastang. Szybko natomiast czekała ją zmiana zawodnika, ponieważ G2 Esports zaproponowało JACKZOWI miejsce w podstawowej piątce. DBL PONEY skorzystało wtedy z pomocy Nathana „NBK” Schmitta, z którym osiągnęło awans na FLASHPOINTA. Koniec końców zespół musiał znaleźć kogoś na stałe i wyciągnął rękę do Pierre „Ex3rcice” Bulinge, z którym utrzymywał miejsce w TOP 30 HLTV lub okolicy.

Grono Lucky'ego w barwach HEET nie będzie narzekało na nudę. W najbliższych tygodniach przystąpi do następujących potyczek – Malta Vibes Knockout S5, w którym otrzymało zaproszenie do drugiego etapu, Thunderpick Bitcoin Series 2022ESL Challenger League S40ESL Challenger February 2022.

Skład HEET wygląda tak:

  • France Lucas „Lucky” Chastang
  • France Alexandre „bodyy” Pianaro
  • France Thomas „Djoko” Pavoni
  • France Aurélien „afro” Drapier
  • France Pierre „Ex3rcice” Bulinge
  • France Matthieu „⁠matHEND⁠” Roquigny – trener