Za oceanem powstała nowa piątka. Liderem mixu nazwanego Orgless został Damian „daps” Steele. Zespół nie został jeszcze podpisany przez żadną konkretną organizację.

Koncept zjednoczenia kilku młodszych zawodników, z weteranem północnoamerykańskiej sceny dapsem, krążył w kuluarach od początku stycznia. Wstępnie zakładano, że w skład zespołu wejdzie również Will „RUSH” Wierzba, lecz obecnie Amerykanowi jest dużo bliżej dołączenia do Evil Geniuses. Ostatecznie Orgless stworzą młodzi gracze z nieco mniejszych drużyn zza oceanu. Michael „Swisher” Schmid i Brendan „Bwills” Williams z Bad News Bears, były gracz Party Astronauts Gage „Infinite” Green oraz ledwie 18-letni Marshall „Minus” Sedowicz, który ostatnio grywał w ATK. Żaden z wymienionych zawodników nie miał okazji pograć dłużej na wyższotierowych kompetycjach, w odróżnieniu do samego dapsa. Kanadyjczyk wraca do aktywnej gry po ponad połowie roku spędzonej w roli trenera. Graczem ostatni raz Steele był w GenG, z którym rozstał się jeszcze w 2020 roku.

Według wstępnych doniesień, skład jest obecnie w trakcie negocjacji z bliżej nieokreśloną organizacją. Piątka zadebiutuje na nadchodzącym, kameralnym ESEA Winter Cash Cup 2. Zdecydowanie warto śledzić ich poczynania, czego dowodzi chociażby wytypowanie Minusa przez Jonathana „ELiGE'a” Jablonowskiego, jako obiecującego prospekta na 2022 rok.

Orgless prezentują się następująco:

Canada Damian „daps” Steele
United States Michael „Swisher” Schmid
United States Brendan „Bwills” Williams
United States Gage „Infinite” Green
United States Marshall „Minus” Sedowicz

United States Hunter „Lucid” Tucker (trener)