PACT powalczy z AGO o triumf w Polskiej Lidze Esportowej. W półfinale ekipa Sobola zrewanżowała się HONORIS za ostatnią porażkę w ESL Mistrzostwach Polski.

Miesiąc temu PACT musiało obejść się jedynie smakiem finału. Zespół Sobola po wyrównanym pojedynku pożegnał się z ESL Mistrzostwami Polski na etapie półfinału, przegrywając po dogrywce właśnie z HONORIS. Podopieczni vinSa mając z tyłu głowy ostatnią porażkę w ESLMP mieli nadzieje zrewanżować się ekipie TaZa i NEO, co im się udało. Drużyna posiadająca w swoim składzie prawdziwy talizman w postaci Sobola pewnie pokonała byłych mistrzów Polski i awansowała do wielkiego finału Polskiej Ligi Esportwej.

Świetna gra po stronie broniącej zapewniła zawodnikom PACT awans do finału Polskiej Ligi Esportowej. Na obu mapach drużyna prowadzona przez vinSa skutecznie odpierała ataki swoich rywali, dzięki czemu nie miała specjalnych problemów z pokonaniem HONORIS. Dla Sobola jest to czwarty finał PLE z rzędu i czwarty w barwach PACT.

W wielkim finale Polskiej Ligi Esportowej PACT zmierzy się z AGO. Obie drużyny mierzyły się już ze sobą kilka tygodni temu, wówczas lepsi okazali się reatz i spółka, którzy po trzymapowym pojedynku mogli unieść ręce w geście triumfu.

Wynik spotkania:

Poland PACT 2:0 HONORIS Poland

Inferno – 16:11

Ancient – 16:11