Zawodnicy AGO Esports i x-kom team nie zwalniają tempa. Dziś czeka nas kolejny dzień, podczas którego będziemy ich oglądać w internetowych zmaganiach.

Czwartek z udziałem Polaków rozpoczniemy dopiero po południu o godzinie 16:00. Właśnie wtedy do akcji wkroczy AGO Esports, które w ramach ćwierćfinału LOOT.BET HotShot Series Season 1 podejmie duńską formację ex-Fragsters. Nasi rodacy do fazy play-off awansowali z grupy C, w której zajęli drugie miejsce. Ich rywale w początkowym etapie poradzili sobie trochę lepiej, gdyż zajęli pierwszą pozycję w grupie A. Warto też podkreślić, że Duńczycy posiadają bardziej stabilną formę od GruBego i spółki, ale kto wie, może Polakom uda się zaskoczyć.

Następnie o 18:00 będziemy obserwować pojedynek w finale dolnej drabinki OGA Counter PIT Season 4 między x-kom teamem Chaos . Ostatni raz te drużyny mierzyły się ze sobą wczoraj w zawodach LOOT.BET Season 1 i wtedy lepsi okazali się być Szwedzi. Nasi rodacy nie musieli długo czekać na możliwość zrewanżowania się.