Przed nami wtorek pełen emocji związanych z występami naszych rodaków na arenie CS:GO. Na serwerze pojawią się m.in. reprezentanci Illuminar Gaming i x-kom AGO!

  • 12:00 Poland Illuminar Gaming vs. Sweden GamerLegion – BO3, transmisja 

Wczoraj rozpoczęły się zmagania w ramach Pinnacle Fall Series 2 Regionals. Jedni w systemie szwajcarskim zapisali już na swoje konto wygraną i przystąpią do kolejnego dnia rywalizacji w dobrym humorze, inni natomiast odnotowali porażkę i bez dwóch zdań będą mieli ochotę poprawić swój bilans. Illuminar Gaming należy do tej drugiej grupy, w której znalazło się również GamerLegion. Nasi rodacy przegrali 0:2 z Lyngby Vikings, a Szwedzi okazali się gorsi od EC Kyiv – 1:2. Kto po dzisiejszym meczu nie będzie miał marginesu błędu? Dowiemy się popołudniu.

Głośno zrobiło się ostatnio o możliwych zmianach w x-kom AGO. Póki co jednak do roszad nie doszło, a przed Jastrzębiami następny pojedynek. Formacja Karola „rallen” Rodowicza podejmie GORILLAZ Elisa Invitational Fall 2021, czyli turnieju z pulą nagród wynoszącą $100 000. Warto podkreślić, że brakuje jej tylko jednego zwycięstwa, aby dostać się do play-offów. Pierwszej szansy nie wykorzystała kończąc potyczkę przeciwko Copenhagen Flames rezultatem 1:2. Oby za drugim razem udało się dopiąć swego!

Nie tylko AGO wejdzie na serwer o 13:00. Do akcji wkroczą też zawodnicy Izako Boars, którzy zmierzą się z K23REPUBLEAGUE TIPOS S2. Będzie to niezwykle ważne starcie, bowiem eliminacyjne. W przypadku porażki Dziki odpadną. Trzeba zatem liczyć na lepszą grę, niż w spotkaniu z Singularity i triumf, który utrzyma ich w grze o awans do fazy pucharowej.

  • 18:00 Otwarte kwalifikacje do DreamHack Open November

Idealnym zwieńczeniem tego pełnego zawodów dnia będą otwarte eliminacje do DreamHacka Open November. Z polskich akcentów zobaczymy w nich między innymi – CREATIVE AVEZDolej MioduESCA GamingMAD DOG'S PACT UNGENTIUM. Przypominamy, że do tego etapu kwalifikacji zapisy, jak sama nazwa wskazuje są otwarte. Do zmagań można dołączyć pod tym adresem.