Dziś kolejny zespół wykruszył się z potencjalnych uczestników ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021 – mowa o x-kom AGO. Organizatorzy mieli więc ograniczone możliwości w zapraszaniu uczestników, niemniej jednak poznaliśmy cztery ekipy, które zagrają na krajowym czempionacie.

ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2021 zbliżają się wielkimi krokami – rozpoczynają się 30 sierpnia i potrwają aż do listopada. Łącznie w turnieju zagra 10 uczestników, w tym cztery zaproszone drużyny oraz sześć, które przejdą zamknięte kwalifikacje. Te odbędą się w najbliższy weekend – 6 z 8 uczestników awansuje do turnieju głównego.

Kogo zaś na pewno zobaczymy na ESL Mistrzostwach Polski Jesień 2021? Najważniejszą informacją jest obecność Anonymo, która nie była ostatnimi czasy taka pewna, gdy na streamach organizacji snuto domysły, jakoby drużyna mogła wziąć udział w Polskiej Lidze Esportowej. Ostatecznie Snax i spółka przyjęli zaproszenie do MP-ków, co jednak nie wyklucza ich z rozgrywek w PLE, na informacje na ten temat przyjdzie jednak jeszcze pora.

W gronie zaproszonych jest również HONORIS – obecny mistrz kraju, który tytuł wywalczył w szalonych okolicznościach – po dyskwalifikacji x-kom AGO za snap-streaming podczas finału. Jastrzębie nie zdecydowały się wziąć udziału w jesiennej edycji, podobnie jak Izako Boars i Illuminar Gaming.

Kogo jeszcze zaproszono do zabawy? MAD DOG'S PACT, które ostatnio przeszło małą rewolucję kadrową, zatrudniając z powrotem Kamila „Sobol” Sobolewskiego oraz Patryka „reatz” Jańczyka. Na czempionacie wystąpi również Wisła All in! Games Kraków.

Lista zaproszonych drużyn:

  • Anonymo
  • HONORIS
  • MAD DOG'S PACT
  • Wisła All in! Games Kraków