Dziś możemy usiąść głęboko w fotelu i delektować się CS:GO. Startuje bowiem IEM Fall – zarówno CIS, jak i EU. Emocji nie zabraknie – zwłaszcza, że do akcji wkroczą nasi rodacy.

Mijają dni, a my coraz bardziej zbliżamy się do rozpoczęcia najważniejszego wydarzenia w tym sezonie – PGL Major Stockholm. Zanim jednak do niego przejdziemy odbędzie się IEM Fall, czyli ostatni turniej RMR, który dziś startuje. Dla formacji z regionu CIS będą to zmagania online, a w europejskiej odsłonie rozgrywek przygotowano LAN-a w Sztokholmie. Warto podkreślić, że w potyczkach offline wezmą udział aż trzy drużyny mające na pokładzie polski akcent – OGENCE oraz MAD Lions.

Co ciekawe, wspomniane ekipy znalazły się w jednej grupie – C. Jeżeli chodzi o spotkania otwierające ich przygodę z turniejem, to na najtrudniejszego przeciwnika trafili podopieczni Jakuba „kuben” Gurczyńskiego. Zmierzą się z Vitality mającym za sobą świetny występ w ESL Pro League BLAST Premier Fall Groups. Pamiętajmy natomiast, że w formacie BO1 potrafi dojść do niespodzianki i na taką właśnie liczymy. Wierzymy również, że OG podejmując Sprout pokaże swoją siłę i zwycięży, a ENCE pokona Dignitas. Poniżej przedstawiamy godziny meczów z udziałem tych zespołów oraz transmisje.

To, że zawody, w których walczą Polacy zaplanowane są na późniejszą porę nie oznacza, że wcześniej nie będzie się nic działo. W IEM Fall CIS rywalizacja ruszy już o 13:15 i na serwerze pojawi się m.in. Natus Vincere, a w IEM Fall EU pierwsze starcia zaczną się o 19:00 – zobaczymy w nich takie dywizje, jak G2 Esports i BIG.