Po kilku dniach przerwy wracają zmagania Snow Sweet Snow 2 – Regionals. Dziś będziemy świadkami dwóch pojedynków z udziałem Polaków. W jednym zagra StylDunow, a w drugim x-kom AGO.

W pierwszym etapie zawodów przede wszystkim skupiliśmy się na potyczkach w polskiej grupie. Najlepiej poradzili sobie w niej członkowie x-kom AGO, którzy najpierw pewnie pokonali Honoris, a następnie zwyciężyli przeciwko Illuminar Gaming po trzech mapach. Tym samym Jastrzębie awansowały do kolejnej fazy. Ich śladem poszedł StylDunow, który w decydującym pojedynku triumfował nad iHG.

Druga część rozgrywek nie będzie już polegała na krajowej rywalizacji. Nasi rodacy mogą co prawda na siebie trafić, jeśli akurat będą posiadali ten sam bilans w systemie szwajcarskim, natomiast póki co do tego nie doszło. W rundzie numer jeden Paweł „byali” Bieliński i spółka podejmą 100PG, czyli paczkę z Kazachstanu zajmującą obecnie 58. pozycję w światowym rankingu HLTV. Starcie ekipy Konrada „EXUS” Jeńczenia wystartuje o 09:00. Nieco później, bo o 12:00 na serwerze pojawi się AGO, które zagra z nową dywizją Ambush pochodzącą z Francji.

Transmisję z obu podanych spotkań można znaleźć pod tym adresem.