Nudny niedzielni wieczór? Nic z tych rzeczy. Przed nami wielkie emocje, które zapewni pojedynek między Wisłą All iN! Games Kraków a GODSENT w pierwszej rundzie play-offów Pinnacle Cup 2021!

Podopieczni Mariusza „loord” Cybulskiego nie zaliczyli zbyt dobrego wejścia w Pinnacle Cup 2021. Na początek etapu rozgrywanego w systemie szwajcarskim, po trzech mapach uznali bowiem wyższość EXTREMUM. Później natomiast nie przydarzyła im się już ani jedna porażka. Zwyciężyli trzy spotkania z rzędu pokonując kolejno – 2:0 Apeks, 2:1 Winstrike i 2:1 Sinners, co dało im awans do fazy pucharowej wydarzenia, którego pula nagród wynosi równe $100 000.

Dziś wystartowały play-offy wspomnianego turnieju. Mecz Białej Gwiazdy w pierwszej rundzie decydujących zawodów odbędzie się wieczorem o godzinie 19:00. Nasi rodacy spotkają się na serwerze z GODSENT, które dostało się do tej części zmagań osiągając wcześniej bilans 3/1. Grono Epitácio „TACO” de Melo aktualnie zajmuje 43. pozycję w światowym rankingu HLTV i zalicza mieszane rezultaty. W teorii powinno być zatem w zasięgu Polaków, którzy w przypadku wygranej przejdą do ćwierćfinału, a w nim czekają mistrzowie IEM Katowice 2021 – Gambit.

Transmisję z potyczki Wisły All iN! Games Kraków znajdziecie pod tym adresem.