Tomasz „phr” Wójcik na łamach swojego fanpage'a zakomunikował, że zagra pod banderą Illuminar Gaming w Nine to Five 2. Internetowe zmagania wystartują już jutro!

12. lipca Paweł „reatz” Jańczak napisał oświadczenie, w którym ogłosił, że potrzebuje przerwy od CS-a. Czuł bowiem, że nie daje swojej ekipie tyle, ile by chciał i najlepiej będzie, jeżeli przez pewien okres odpocznie sobie od rywalizacji. W składzie iHG pojawiło się zatem wolne miejsce, które zajął zaproszony do tymczasowej współpracy Karol „rallen” Rodowicz. Razem z rallenem chłopakom udało się zwyciężyć Eden Arena Malta Vibes 3 i dotrzeć do ćwierćfinału Eden Arena Malta Vibes 4.

Jutro startuje kolejne wydarzenie z udziałem Illuminar, ale tym razem podopieczni Adriana „IMD” Piepera nie wystąpią z Karolem na pokładzie. Ten poinformował, że jego epizod w drużynie Pawła „innocent” Mocka dobiegł końca. Nie oznacza to natomiast, że do gry wraca reatz. Dalej nie wiadomo, kiedy będzie gotowy na ponowne wskoczenie do głównej piątki. Jak na razie grono Janusza „Snax” Pogorzelskiego zasilił dawno niewidziany na arenie Counter Strike'a – Tomasz „phr” Wójcik.

Ostatnio głównie oglądaliśmy phra na scenie Valoranta w zespole o nazwie Fordon Boars, którego częścią byli chociażby Piotr „izak” Skowyrski i Sebastian „NEEX” Trela. Teraz Tomasz ma szansę, żeby przypomnieć o sobie w świecie CS-a, w którym nie było go odkąd rozpadło się ex-Virtus.pro, czyli od paru ładnych miesięcy.

Pierwszy pojedynek Illuminar Gaming Nine to Five 2 został zaplanowany na godzinę 12:00 w dniu jutrzejszym. Przeciwnikiem Polaków będzie europejska paczka – Tikitakan. Warto podkreślić, że we wspomnianych zawodach formacje walczą o nagrody pieniężne z puli wynoszącej równe $50 000.

W formie przypomnienia przedstawiamy skład iHG na najbliższy turniej:

  • Poland Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Poland Paweł „innocent” Mocek
  • Poland Arek „Vegi” Nawojski
  • Poland Mikołaj „mouz” Karolewski
  • Poland Tomasz „phr” Wójcik
  • Poland Adrian „IMD” Pieper – trener