Dziś będziemy świadkami rywalizacji podczas drugiego dnia Spring Sweet Spring 2. Polskie zespoły postarają się postawić kolejny krok w kierunku play-offów.

Pierwszy dzień rozgrywek w systemie szwajcarskim w ramach Spring Sweet Spring 2 poszedł po myśli każdej z polskich drużyn. Wisła All iN! Games Kraków zgarnęła zwycięstwo z Dignitasx-kom AGO pokonało GamerLegion, a Izako Boars nawet się lekko nie zmęczyło, ponieważ otrzymało walkowera od Entropiq, które nie mogło stawić się na serwerze.

Tym samym nasi rodacy posiadają bilans 1/0 i są minimalnie bliżej fazy pucharowej. Następny krok w jej kierunku mogą postawić już dziś. Harmonogram pojedynków wygląda następująco:

  • 15:00 Poland Wisła All iN! Games Kraków vs. Bulgaria SKADE
  • 15:00 Poland x-kom AGO vs. Kazakhstan 100PG
  • 18:00 Poland Izako Boars vs. Russian Federation 1WIN

Na papierze najtrudniejsze zadanie ma Biała Gwiazda, która jako jedyna podejmie ekipę z TOP 20 światowego rankingu HLTV. Trzeba zatem mocno trzymać kciuki za niespodziankę w wykonaniu podopiecznych Mariusza „loord” Cybulskiego oraz wygrane Dzików i formacji Karola „rallen” Rodowicza. Jeśli ponownie każdy dołoży od siebie cegiełkę, to będziemy mieć trzy składy z dwoma triumfami na koncie, co oznaczałoby po trzy szanse na awans do fazy pucharowej.

Przypominamy, że polską transmisję z SSS 2 znajdziecie na oficjalnych kanałach GG League – tutaj i pod tym adresem.