Rozpoczynamy zamknięte kwalifikacje do DreamHack Masters Winter. W rozgrywkach weźmie udział POLAND, czyli paczka Pawła „innocent” Mocka.

2. listopada do sieci trafiła informacja dotycząca nowej polskiej formacji złożonej typowo pod otwarte eliminacje do DH Masters Winter. W jej składzie znaleźli się Paweł „innocent” Mocek, Paweł „byali” Bieliński, Karol „rallen” Rodowicz, Michał „mhL” Knasiak i Patryk „Sidney” Korab, więc zespół zwrócił na siebie sporą uwagę wśród społeczności. Do tego pokazał się ze świetnej strony podczas pierwszego, jak i drugiego dnia zmagań. Ostatecznie dzięki dobrej grze zapewnił sobie slota w zamkniętym etapie rywalizacji.

W nim poza wyżej wspomnianej drużynie występującej pod nazwą POLAND, pojawili się również reprezentanci NemigiGambit9INESinnersc0ntactHeretics Endpoint. Są to bez wątpienia ekipy, które da się zaskoczyć, jeżeli tylko forma dopisze naszym rodakom.

W pierwszej rundzie zawodów byali i spółka trafili na jednego z cięższych rywali – Nemige, która aktualnie zajmuje 21. pozycję w światowym rankingu HLTV. Warto jednak podkreślić, że grono Igora „lollipop21k” Solodkova chociażby w ESEA MDL S35 osiągało mieszane rezultaty, co pokazuje, że nie są nie do przejścia. W przypadku wygranej POLAND, ich kolejnym przeciwnikiem będzie Heretics lub c0ntact.

  • 18:00 – Poland POLAND vs. Belarus Nemiga