Maciej „F1KU” Miklas zadebiutuje dziś w barwach OG. Europejski zespół zainauguruje turniej Global Esports Tour w Dubaju. Rywalem ekipy dwójki Polaków będzie Complexity.

Global Esport Tour w Dubaju zapowiada się naprawdę interesująco. Pierwotnie za wielkiego faworyta do triumfu uważaliśmy Ninjas In Pyjamas, lecz mając na uwadze fakt, że Szwedzi zagrają na turnieju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich bez hampusa, możemy mieć nadzieje, że i samo OG będzie w stanie włączyć się do gry o największe cele.

Pierwszą i miejmy nadzieje, że nie ostatnią przeszkodą na drodze OG w Global Esport Tour będzie Complexity. Obie drużyny spotkają się ze sobą na serwerze dopiero po raz pierwszy w tym roku. Pokaz swoich umiejętności amerykańskiej formacji  w ostatnich miesiącach dał za to sam F1KU. Polak w barwach AGO pokonał ekipę Grima podczas ESL Pro League, a na dodatek był jednym z najlepszych graczy na serwerze.

W meczu z Complexity będziemy świadkami również innego debiutu w składzie OG. Pierwszy mecz u boku ekipy nexy czeka nie tylko F1KA, ale i NEOFRAGA, który w tym samym czasie, co Polak został sprowadzony przez duńską organizację z Sinners. Zakładając zwycięstwo Europejczyków, Ci w kolejnym spotkaniu w Dubaju zmierzą się najprawdopodobniej z Ninjas In Pyjamas. Szwedów w ćwierćfinale turnieju czeka bowiem potyczka z NASR.

  • 8:00 – United States Complexity vs OG European Union
  • 11:30 – Spain Movistar Riders vs TYLOO China
  • 15:00 – European Union MOUZ vs Falcons France
  • 18:30 – Sweden NIP vs NASR Russian Federation