Ricardo „fox” Pacheco w najbliższym czasie będzie odpoczywał od profesjonalnej rywalizacji w CS:GO. Zawodnik z powodów osobistych usiadł na ławce rezerwowych OFFSET.

Jeszcze kilka lat temu Ricardo „fox” Pacheco był częścią bardzo rozpoznawalnych klubów na arenie CS:GO. Próbował swoich sił w barwach KinguinG2 EsportsFaZe, a przez moment był nawet zmiennikiem w legendarnej drużynie SK, którą wówczas prowadził Gabriel „FalleN” Toledo. Portugalczyk posiada więc na koncie ogrom doświadczenia, tylko problem w tym, że od dłuższego czasu nie potrafi go wykorzystać i zbudować nowej, w miarę silnej ekipy.

Najnowszym projektem, w który się zaangażował jest dywizja OFFSET. Trafił do niej na początku 2021 roku i jego zadaniem było rzecz jasna stworzyć zespół, który prędzej czy później zacznie prezentować niezłego CS-a. Po upływie prawie 7. miesięcy formacja znajduje się na 87. pozycji w światowym rankingu HLTV, zatem nie ulega wątpliwości, że póki co ten skład nie działa. Co więcej – dziś oficjalnie tymczasowo stracił kapitana, bowiem fox poprosił o przesunięcie go na ławkę rezerwowych ze względu na powody osobiste.

Patrząc na to, że od kilkunastu lat rywalizuje – ma prawo czuć zmęczenie. Pytanie czy znajdzie jeszcze motywację, aby po tym urlopie ponownie pojawić się wśród podstawowej piątki i działać. Może to odpowiedni moment, aby odwiesić myszkę na kołek? Dowiemy się w przyszłości, choć znając Pacheco – raczej zobaczymy go znowu na serwerze w akcji.

OFFSET przekazało, że prowadzi aktualnie negocjacje w celu pozyskania nowego zawodnika. Na ten moment ich skład wygląda tak:

  • Portugal Filipe „⁠NOPEEJ⁠” Dias
  • Portugal Diogo „⁠snapy⁠” Rodrigues
  • Portugal Rui „⁠RIZZZ⁠” Lima
  • Portugal Bruno „⁠shellzi⁠” Teixeira
  • Portugal Vasco „⁠vsk⁠” Santos – trener
  • Portugal Ricardo „fox” Pacheco – rezerwowy