Startuje ostatni dzień rywalizacji w systemie szwajcarskim podczas Snow Sweet Snow 3. Do akcji wkroczą obie polskie formacje – Wisła All iN! Games Kraków i Anonymo Esports.

Na dobrą sprawę Biała Gwiazda już wczoraj mogła wywalczyć sobie play-offy Snow Sweet Snow 3. Mając bowiem bilans 2/1 podjęła Tricked, natomiast niestety po dwóch mapach uznała wyższość rywala, przez co dziś musi ponownie wejść na serwer, żeby zagrać decydujący pojedynek. Rozpocznie się on planowo o godzinie 12:00, a przeciwnikiem podopiecznych Mariusza „loord” Cybulskiego będą zawodnicy EXTREMUM, którzy aktualnie zajmują 36. miejsce w światowym rankingu HLTV.

Następnie o 15:00 będziemy świadkami zmagań z udziałem Anonymo Esports. Grono Janusza „Snax” Pogorzelskiego po triumfie 2:1 nad Sangal utrzymało się w grze o przejście do fazy pucharowej, w której się znajdzie, jeśli zwycięży spotkanie z Trident. Jest to rosyjski skład, którego członkiem jest m.in. Denis „seized” Kostin posiadający przeszłość w takim gigancie, jak Natus Vincere.

Transmisję z podanych meczów znajdziecie pod tym adresem.