Rozpoczynający się za dwa dni finał ECS zgromadzi na transmisji tysiące fanów CS:GO. Wczoraj poznaliśmy anglojęzycznych komentatorów i ekspertów a dziś możemy poinformować Was, że finały Esports Championship Series będą transmitowane w języku polskim z profesjonalnego studia Starladder w Kijowie!


W ostatni weekend czerwca (24.06-26.06) czekają na Nas emocje związane z punktem kulminacyjnym sezonu pierwszego ECS. Osiem drużyn (cztery amerykańskie oraz europejskie) zmierzy się ze sobą by walczyć o wysoką pulę pieniężną.

Dzięki współpracy FantasyEXPO oraz FACEIT będziemy mogli obejrzeć transmisję z polskim komentarzem w doborowym towarzystwie – Łukasz „PRAWUs” Ganczewski oraz Dominik „Nero Integrate” Dąbrowski zadbają o profesjonalny i rzeczowy komentarz prosto ze studia Starladder w Kijowie!

PRAWUs na scenie komentatorów jest już długo znany, komentował najważniejsze turnieje takie jak Intel Extreme Masters, DreamHack czy ESEA. Sam z radością komentuje:

Jestem niesamowicie podekscytowany całym wyjazdem, nigdy nie podejrzewałem, że kiedykolwiek jako polski komentator będę miał okazje wyjechać za granice. Zdaje sobie sprawę, że przez długi czas jako komentator byłem w stanie spoczynku ale postaram się w ten weekend pracować w 100% i tym bardziej jestem bardzo wdzięczny FantasyEXPO za zaproszenie mnie na taki wyjazd.

Przypomnijmy,  że niestety nie pojawią się tam reprezentanci Polski po dość nieciekawym początku i jeszcze bardziej niekorzystnym końcu. Jednak zakwalifikowane drużyny z pewnością dostarczą nam masę emocji:

Europa
Ameryka Północna
Astralis Luminosity
G2 Cloud9
fnatic Liquid
NiP TSM

Łukaszowi i Dominikowi życzymy powodzenia, a Was zapraszamy do śledzenia rozgrywek i transmisji, która będzie na naszej stronie!