Piotr „nawrot” Nawrocki podjął decyzję o odpuszczeniu rywalizacji na scenie CS:GO w najbliższych kilku miesiącach. Były zawodnik AVEZ chce się sprawdzić w Valorancie.

Kariera Piotra „nawrot” Nawrockiego rozpoczęła się na poważnie od przygody z Izako Boars. W tamtym okresie Piotr nie osiągnął jednak niczego znaczącego. Jego epizod z CS:GO nabrał rozpędu dopiero, gdy zasilił AVEZ Esport. Niespodziewanie skład nie posiadający jakiegoś sporego doświadczenia, przebijał się coraz wyżej w rankingu i przez moment był nawet najlepiej grającą polską formacją. W międzyczasie udało mu się polecieć na zamknięte kwalifikacje do FLASHPOINT 1 rozgrywane w Los Angeles i zgarnąć srebrny medal ESL Mistrzostw Polski.

Ostatecznie natomiast AVEZ zwolniło z formą i się rozpadło. Organizacja pożegnała graczy, którzy wyruszyli w poszukiwaniu nowych wyzwań. Jak się dziś okazało – nawrot nie zamierza zostawać przy CS-ie. Robi sobie od niego przerwę na kilka miesięcy i skupia się na Valorancie. Decyduje się zatem na ruch, który w przeszłości wykonali m.in. Michał „molsi” Łącki i Patryk „paTiTek” Fabrowski.