Reprezentanci Lounge Gaming tym razem wykorzystali swoją szansę i zdołali awansować do drugiego etapu kwalifikacji do turnieju StarLadder I-League Invitational, w którym pula nagród wynosi aż 100,000$!

Zawodnicy CSGL wygrali właśnie czwarty turniej kwalifikacyjny do StarLadder I-League Invitational, dzięki czemu awansują do drugiego etapu eliminacji do tego prestiżowego turnieju.

Nasi rodacy ostatni turniej kwalifikacyjny rozpoczęli od meczu ze szwedzką drużyną Epsilon, z którą udało im się wygrać wynikiem 16 do 11. Kolejnym rywalem Polaków był zespół Copengahen Wolves, który pokonali 2:1, awansując tym samym do finału drabinki, gdzie czekała już na nich ekipa Team Ancient. Pierwszą mapą ostatniego spotkania był mirage, gdzie po wyrównanej walce to polska ekipa wygrała wynikiem 19:16. Drugą lokacją był cobblestone, który reprezentanci Lounge Gaming zagrali znakomicie, nie dając większych szans rywalom (16:8).

Teraz na Polaków czeka kolejny etap eliminacji do SL I-League Invitational, gdzie powalczą między innymi z HellRaisers czy Escape Gaming. Więcej informacji już wkrótce!