Decydujące zmagania w grupie C i D podczas cs_summit 6 dobiegły końca. FaZe Clan ponownie okazało się być słabsze od BIG, a Heroic zwyciężyło z ENCE.

  • European Union FaZe 0:2 Germany BIG

Nie tak zapewne wyobrażali sobie ten wieczór reprezentanci FaZe Clanu. Plan był jasny – przerwać passę Niemców, ale nie udało się go zrealizować. Ponownie BIG zamknęło widowisko na dwóch mapach. Pierwsza co prawda była dość zacięta – tabseN i spółka dopięli swego dopiero w samej końcówce Dusta2 – 16:13. Druga natomiast, to już rywalizacja bez większej historii – formacja XANTARESA wygrała Nuke'a 16:9.

  • Denmark Heroic 2:1 Finland ENCE

W pojedynku z udziałem Duńczyków i Finów potrzebne były trzy lokacje, żeby poznać zwycięzcę. Najpierw Heroic pokazało klasę na Nuke'u triumfując 16:8. Następnie byliśmy świadkami pięknego powrotu ENCE na Trainie. Z wyniku 3:12 do 16:13. Przenieśliśmy się więc na Mirage'a, który nie był aż tak ciekawy, co miniona potyczka. Podopieczni HUNDENA zniszczyli fiński zespół – 16:5.

Mecze z tego wydarzenia można zobaczyć z polskim komentarzem na kanale www.twitch.tv/esportnow. W gronie komentatorskim znajdują się m.in. Olek „Vuzzey” Kłos, Radosław ‘Mad1’ Florkowski, Adam ‘Destru’ Gil, Oskar ‘Deerfluffy’ Formella oraz Jakub ‘Swelder’ Grzegorski. Partnerami polskiej transmisji są SteelSeries oraz forBET.