zamknij stream Stream

cs_summit: G2 i Movistar Riders żegnają się z turniejem!

28.06.2020 Daniel Gabryś
Copyright: ESL | Sarah Cooper

Za nami decydujące mecze w grupie A oraz B. Awans do playoffów wywalczyło fnatic oraz North, natomiast G2 i Movistar Riders kończą zmagania na trzecim miejscu w grupie.

Sweden fnatic 2:0 France G2 (Train 16:11; Dust2 16:10)

Starcie tytanów. Tak w skrócie można nazwać to BO3, które dość niespodziewanie zwyciężyli Szwedzi. Zespół Goldena najpierw świetnie zaprezentował się na swojej mapie, a następnie po wyrównanym starciu, pokonał G2 na ich wyborze. Oznacza to zarazem, że aktualnie najlepsza drużyna na świecie w rankingu HLTV, żegna się z zawodami, nie dochodząc nawet do playoffów cs_summit!

Denmark North 2:0 Spain Movistar Riders (Vertigo 16:14; Inferno 16:7)

Pierwsza mapa tego starcia była niezwykle wyrównana. Na początku lepiej prezentowali się Hiszpanie, którzy jednak musieli ustąpić swoim rywalom. North zagrało bardzo dobrze w ataku i to właśnie dzięki temu, udało im się zwyciężyć najbliższym możliwym wynikiem. Druga lokacja była już kompletnie inna. Duńczycy nie pozostawili ani trochę przestrzeni przeciwnikom. Na uwagę zasługuje MSL, który zdobył 25 eliminacji.


Mecze z tego wydarzenia można zobaczyć z polskim komentarzem na kanale www.twitch.tv/esportnow. W gronie komentatorskim znajdują się m.in. Olek „Vuzzey” Kłos, Radosław ‘Mad1’ Florkowski, Adam ‘Destru’ Gil, Oskar ‘Deerfluffy’ Formella oraz Jakub ‘Swelder’ Grzegorski. Partnerami polskiej transmisji są SteelSeries oraz forBET.

Inne tego autora